A JE TO TADY ZAS

Ajé to tady zas. Nyní nás čekal 14 denní půst od tréninků v Praze.  Tedy co vyhlásila vláda ČR v pátek 26.3.2021 nám omezí provoz pro nás v nejlepší dobu a to v době prázdnin P – západ dle ročního programu. Ono se toho pro nás mnoho nemění. Přesto se zamyslíme jak vše bude probíhat. Sportovat v rozestupech a v lese můžeme. Ovšem sport je povolen jen v rámci obce a ve společnosti členů jedné domácnosti. Nepředpokládáme , že přejedeme na místa kam nemůžeme. Nemá cenu nic hrotit a budeme tak improvizovat . V Břežanech se sejdeme v Kaštance Na palačince. Děti znají.  V časech dle programu. Při sportu nemusíme mít ochranu úst. Přesto šátek na tréninky bude povinný. Prosíme držme se nařízeních. Do dnešní doby se zvládlo více než v jiných organizacích a při dodržení pravidel se to dá zvládnout. Zatím posíláme předběžný program. Program na březen 2021, klikni a koukni i na placení běžek. Musíme mu to poslat. Poslední informace ohledně léta. Na příměstské kempy i mimopražskou akci už se hlásíte a to je dobře ,protože se přihlašují i děti co nejsou v oddíle. Podívej Seznam léto 1.-8.8. 2021 kdo ví, že chce vyrazit. Díky tomu, že se neodjelo na soustředění zimní si postupně přehazujete zálohu na léto od 1.8. – 8.8. 2021. Místa jsou omezená a už nyní tam je 25 osob. Zálohy se v případě neúčasti vrací. Kdo se kam chcete přihlásit volejte nebo pište na petrakradek@gmail.com

DOŠLO I NA NÁS

Nedá se nic dělat. Tentokrát nemůžeme odcestovat na plánovanou akci do Krkonoš. Nic jedeme dál. Info o zálohách pošleme e-mailem. Zatím si velký počet přesouvá zálohu na letní období od 1.- 8.8. 2021. Kdo ví, že nepojede vrátím mu i když kdyby to bylo všech 30 lidí tak to nemám. Zálohy má poslané majitel.

22.2. – 28.2. 2021 Prázdniny P 1-5

V týdnu od pondělí 22.2. – 28.2.2021 mají prázdniny na P 1 – 5, každý rok máme uzavřené tělocvičny a bazén všude tam kde působíme. Musíme tak improvizovat a i pro letošek si musíme poradit. Máme to díky Covidu jednoduché. Předpověď počasí je suprová. Budeme celý týden na kolech. Musíme, ale počkat až to v lese více vyschne. Budeme hledat ideálnější cesty. Je možné, že některým co budou mít na tréninku boty naordinujeme Únorovou běžeckou výzvu na třech tratích. Ohledně soustředění 27.2. – 5.3. 2021 budeme informovat. Je ale pravděpodobné, že se akce neuskuteční. Všech 30 dětí dostane zálohu zpět. Máme jí poslanou, ale už víme, že si jí přehazují rodiče na léto 2021 od 1. – 8.8. 2021

TRÉNINKY

Tréninkem ve čtvrtek 18.2. 2021 pokračujeme v Jesenici od 15:00 – 16:00 hod přípravu na kolech. Od tohoto tréninku platí pro všechny skupiny jízda na kolech. Budeme na trénincích dělat i atletiku než vše okolo vyschne. Budeme jezdit co nejvíce na cestách co nejsou tak mokré. Splníme si i ÚNOROVOU VÝZVU.

ÚNOROVÁ BĚŽECKÁ VÝZVA

ÚNOROVÁ VÝZVA pro všechny co se chtějí proběhnout. Od pondělí 8.2. 2021 začínáme.

Pro koho jsou závody určeny : pro všechny co mají rádi pohyb na čerstvém vzduchu. Budeme rádi když příjdete v době našeho tréninku nebo i individuálně. Po změření času si můžete svůj čas dopsat do kolonky POCTA ( najdete https://skolympie.cz/unorova-vyzva/ ) .

Pojďte do toho s námi!

  • vyberte si trasu
  • jděte si zaběhat
  • výsledný čas napište do formuláře (rámeček „Zadej výsledek“)
  • hned si zkontrolujte, jak jste přispěli k výsledku svého týmu (tabulka dole či rámeček „Jak si vedete (detail)“)

Soutěž probíhá po celý únor a začátkem března se uskuteční vyhlášení. Budou vyhlášeny nejlepší týmy i jednotlivci, a to v těchto základních kategoriích:

  • tým a jednotlivec s největším počtem naběhaných kilometrů
  • tým s průměrně nejrychlejším časem na každé trase (do průměru se počítají nejrychlejší časy deseti nejrychlejších členů týmů)
  • absolutně nejrychlejší jednotlivec na každé trase

PROGRAM NA ÚNOR

Program na únor 2021.V tomto měsíci mají prázdniny P 1 – 5. od 22.2. -28.2. 2021 a muselo by se zas improvizovat. Všechny vnitřní prostory máme právě v této lokalitě. Naštěstí nás už nepřekvapí nic. Jedeme tedy klasicky dle programu a budeme sledovat vývoj ohledně Koroňáka. V případě, že neodjedeme jsou tréninky. Na program měsíční koukejte vždy pozorně. Nyní už je více světla a tak jsou některé TJ posunuté. Stále platí teplé oblečení. Budeme střídat zas kolo- běžky když to půjde. Nyní se jezdí na kole.

PÁTEČNÍ TRÉNINK NA BĚŽKÁCH

Dnes v pátek 29.1. 2021 je v Jílovské skupině trénink na běžkách. Moc toho tam není, ale půjde to. Máme po vysvědčení a v tento den máte každý rok volno. Díky celé situaci kdy už mají děti volno celý rok se půjdeme sklouznout na běžkách nebo blátě -trávě. Tedy kdo tu je trénink dle programu od 13:00 – 15:00 hod. Ostatní skupiny kolo od 15:30 – 16:30 hod.

STŘÍDAČKA KOLA A BĚŽEK ZAČÍNÁ

Po sněhové nadílce a mrazu se nám dařilo potrénovat na běžkách. Bylo to skvělé a snad budeme mít ještě možnost prkýnka vzít na nohy. Ve čtvrtek 21.1. 2021 je trénink pro všechny skupiny na kolech.

ZÁVODY NA BĚŽKÁCH

Pátek 15.1. 2021 od 15:30 – 16:30 hod závody na běžkách v Dolních Břežanech. A v sobotu 16.1. 2021  od 9:00 – 10:00 hod.