Nabídka trénování je od pondělí do pátku ,každý si vybere na jaký den chce dorazit. Ceny jsou od 100  – 1.500 Kč.- měsíčně po celý rok / 12 měsíců.  jde nám o zábavuPodminky Pravidla – Kodex Pocta_PDF, Přihláška Interaktivní, Přihláška Pocta_PDF

Nastavení měsíčních příspěvků je udělané tak, aby rodiče měli jasnou představu, kolik investují do svých dětí. V členském příspěvku jsou zahrnuti trenéři, tělocvičny, bazén ( děti dostanou čepku do vody ). Hned od začátku rodiče vědí, za co platí. Naším cílem je, abychom za investované peníze rodičů nabídli dětem co nejvíce. Během prvních dnů je nutné podepsat Přihlášku do svazu cyklistiky, přihlášku do akademie, pravidla a povinnosti členů akademie. Ten kdo bude chtít i fotografie nebo videa facebook povolení potvrzení o zhodnocení práv osobnosti. Jestli máš Respekt jsi vítán. Těšíme se na Vás všechny.

Rodiče se nemusí bát, že jde o drahý sport. Dá se jezdit bezpečně i na pohodu. Nemusíte kupovat na začátek nic drahého.  Dres můžete dostat po splnění podmínek akademie, ale to už asi bude jen pro ty co to myslí vážně. Na první tréninky stačí tričko, trenky, boty. Pro ty co budou chtít může POCTA  přiobjednat klubové triko za 250 Kč.- Naši instruktoři nabízí možnost rady, co vše je potřeba pro odstartování sportovní kariéry.  Díky našim partnerům máme možnost dětem ve starším věku pomoci jak s koly na dráhu, tak i s koly silničními.
Většině dětem stačí kolo takové, aby si především vše užívali . Jde nám hlavně o zábavu, smysluplné využití volného času, né o body a umístění na závodech.

POCTA PRO RODINY – HÝBEME SE SPOLEČNĚ / POCTA všem rodinám – co se hýbou společně s dětmi

PROČ S NÁMI 

O AKADEMIINábor po celý rok      Trenéři   

JUNIOR POCTA ELEVEN nabízí kvalitní odborné vedení se zásadami postupnosti a přiměřenosti dle věkových kategorií.

    

Stanovy  POCT

Facebook povoleni potvrzeni o zhodnoceni práv osobnosti – pošli na petrakradek@gmail.com

Facebook povoleni potvrzeni o zhodnocení práv osobnosti pdf

Zábava

Ano právě toto u nás najdete. U nás najdou vaše děti třetí život: Rodina – Škola – Volnočasová aktivita. Třetí život nabízíme právě těm co o to mají zájem aby jejich děti ve volném čase měli k dispozici zdravou zábavu. Pohyb dětí, ale i nás všech je v životě přirozenou formou projevu, životním stylem a prostředkem jak si udržet zdraví a pozitivní náladu.

Sport

Pohyb dětí, ale i nás všech je v životě přirozenou formou projevu, životním stylem a prostředkem jak si udržet zdraví a pozitivní náladu. Každému dítěti jsme schopni doporučit v jakém sportu vidíme jeho přednosti. Klademe velký důraz na zdravé ambice rodičů. Jsme všesportovní „kroužek“. V teplých měsících se jezdí na kole a vše se doplňuje aktivitami letních sportů. Naopak v zimě se děti přesunou do tělocvičny a bazénu, kde zatěžují úplně jiné partie těla. Nedílnou součástí přípravy jsou lyže.

Děti seznamujeme se základy atletiky, gymnastiky, míčových her, kolo, plavání, bruslení , lyžování apod.

Podpora talentu

Včas rozpoznáme předpoklady každého jedince pro specializaci a zajistíme možnost jeho dalšího sportovního růstu v disciplínách, které mu doporučíme nebo které si sám vybere.

Ne všechny dívky a ne všichni kluci mohou dosahovat dobrých či vynikajících výsledků, jedním z hlavních cílů našeho snažení však je, aby si všichni naši členové  získali trvalý vztah k pravidelnému sportování pro svůj zdravý vývoj a kvalitnější způsob života.

Rozdělujeme děti do čtyř výkonnostních tréninkových skupin. Současně za pochodu umožníme zdravě ambiciózním dětem dostat se na své maximální možnosti. Propracovanou metodikou trenérů se primárně věnujeme dětem od 3 – 15 let. V tomto věku se z pohledu sportovních dovedností a návyků s dětmi dá opravdu nejvíce pracovat. Jde o věk, kdy si děti nejvíce hrají, získávají návyky a vyvíjejí se. Jde nám o přirozený vývoj jedince.

Bezpečnost

Nečekejte, že budeme děti specializovat v ranném věku, jak se to bohužel v jiných sportech stává. Jsme přesvědčeni, že tak předejmeme možným komplikacím v budoucnosti, jako je jednostranně přetěžovaný pohybový aparát, svalové dysbalance atd.